Vřetenové sekačky Bosch

Jestliže toužíte po dokonale střiženém a svěžím trávníku, který bude závidět každý soused, pak je vřetenová sekačka tou nejlepší volbou. Vřetenové sekačky se odlišují od běžných sekaček tím, že trávu nesekají, ale jemně a precizně stříhají pomocí vřetene s břity. Díky tomu je trávník nejen krásně střižený, ale i zdravější a svěží.

Nabízíme široké spektrum vřetenových sekaček, takže si u nás vybere každý, ať už hledáte ruční, benzinovou, elektrickou nebo taženou vřetenovou sekačku. Naše produkty pochází od renomovaných značek, jako jsou Allett, Swardman, Gardena, Al-Ko, Fiskars, Fieldmann a mnoho dalších, které se osvědčily během let provozu.

Pokud preferujete sekačku, která je úplně nezávislá na elektřině a má výkonný motor, benzinová vřetenová sekačka je tou správnou volbou. Pro tichý a ekologický provoz vám nabízíme elektrické vřetenové sekačky, které jsou dokonce vybaveny vlastním pojezdem pro pohodlnou práci. Tažené vřetenové sekačky jsou ideální pro ty, kteří chtějí využít svou stávající pohonnou jednotku ve formě traktoru. 

Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o vřetenových sekačkách a jak s nimi zacházet, jsme připravili sekci plnou rad a tipů. Zde najdete vše potřebné k tomu, aby vaše práce s vřetenovou sekačkou byla co nejefektivnější.

 

Další produkty pro trávník naleznete na Šena Shop.

Nejprodávanější

Vřetenová sekačka BOSCH AHM 38 G
 
2 599 Kč
Bosch AHM 30
1 749 Kč
Vřetenová sekačka BOSCH AHM 38 G
Vřetenová sekačka BOSCH AHM 38 G
2 599 Kč

Vřetenová sekačka BOSCH se záběrem 38 cm a košem.

Objednáno 
Detail
Kód: 160
Bosch AHM 30
Vřetenová sekačka BOSCH AHM 30
1 749 Kč

Jednoduchá vřetenová sekačka Bosch se záběrem 30 cm a vřetenem se čtyřmi noži.

Objednáno 
Detail
Kód: 55
2 položek celkem