Kód: 82 | Značka: Gardena

Vřetenová sekačka Gardena 400 Classic

2 299 Kč 2 790 Kč Sleva 18 %
Skladem

Sekání bez elektrického proudu - startovní model pro váš anglický trávník

Kategorie: Vřetenové sekačky
Záruka: 2 roky
? Šíře záběru: 40 cm
Počet nožů vřetene: 5
Výška střihu - maximální: 42 mm
Výška střihu - minimální: 12 mm
Motorový pohon vřetene: Ne
Pojezd: Ne
Hmotnost stroje: 8,9 kg
Koš na trávu: Ano (extra)
Objem koše: 49 l
? Použití: Domácí
? Pro plochy: 200 m2

GARDENA vřetenová sekačka 400 je příznivá k životnímu prostředí a funguje bez elektrického proudu. Princip fungování je jednoduchý: při tlačení sekačky nožový válec a spodní nůž sekají trávu, aniž by se přitom dotýkaly. Podobně, jako když se stříhá nůžkami: travní stéblo, které se dostane k noži, je dokonale ustřiženo. Speciální výhoda: nožový válec a spodní nůž se nedotýkají, proto sekačka pracuje nejenom velmi tiše, ale také se velmi snadno tlačí. Kalený nožový válec z kvalitní oceli s nepřilnavým povlakem a spodní nůž zaručují čistý a přesný řez, což se projevuje excelentně posekaným trávníkem. Velká kolečka usnadňují řízení a umožňují dobrou trakci. Požadovanou výšku sekání lze velmi snadno nastavit ve čtyřech polohách na dobře viditelné stupnici. Pro úsporné skladování a snadný transport je rám sekačky skládací. Možnost přikoupit koš.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora doporučení ruční sekačky na plochu 100 m2 28.5.2021 19:12
Dobrý den, mohl byste mi prosím doporučit , jaká ruční vřetenová sekačka by byla vhodná na plochu 100m2, aby nebyla tak těžká a měla kvalitní sečení? Moc děkuji Irena Žáková
Avatar autora doporučení ruční sekačky na plochu 100 m2 30.5.2021 11:27
Dobrý den paní Žáková, na 100 m2 můžete použít v podstatě jakoukoliv z ručních vřetenovek. Co se kvality týká, je těžké to hodnotit. Vzhledem k prodejním cenám, není žádná v kategorii prémiová, kde je kvalita skutečně top. Gardeny patří určitě k tomu lepšímu, to lze říci i o Fiskars či Stize. Své velké výhody má i Webb a recenze na něj d zákazníků jsou velmi pozitivní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.