Kód: 925 | Značka: Allett

Vřetenová sekačka ALLETT Cambridge 43

69 990 Kč
Objednáno

Anglická bateriová vřetenová sekačka Allett. Šířka sečení 43 cm. Nízká hmotnost pro jednoduchou manipulaci. Vlastní pohon zadního válce. 

Možnosti doručení
Kategorie: Vřetenové sekačky
Záruka: 2 roky
? Šíře záběru: 43 cm
Počet nožů vřetene: 6
Výška střihu - maximální: 32 mm
Výška střihu - minimální: 6 mm
Motorový pohon vřetene: Ano
Pojezd: Ano
Hmotnost stroje: 41,5 kg
Koš na trávu: Ano
Objem koše: 62 l
? Použití: Domácí
? Pro plochy: 450 m2
Výměnné kazety: Ano
Výkon motoru: 410 W
Kapacita baterie: 4 Ah
Typ baterie: Li-ion

Bateriová vřetenová sekačka, záběr 43 cm. Dodávána je včetně nabíječky a 4 Ah baterie. Sekačka má velmi tichý chod, ještě tišší než již relativně velmi tiché motorové vřetenovky. Doba nabíjení baterie cca 1h 45min. Plně nabitá baterie vystačí na posečení min. 450 m2 příp. cca 30-40 min čistého času sečení.

Klíčové vlastnosti a výhody:

Nejmodernější technologie
Cambridge 43 je vybaven žacím vřetenem se 6 noži, který poskytuje působivých 78 střihů na metr a nabízí přesnost a dokonalý vzhled vašeho trávníku. K dispozici je možnost přikoupit kazetu s 10 noži.

Plynulá regulace výšky sečení
Vřetenová sekačka je vybavena mikronastavením výšky sečení v rozsahu od 6 mm do 32 mm - nyní se zobrazuje v milimetrech pro přesnou kontrolu.

Všestrannost
Cambridge 43 je kompatibilní se všemi kazetami řady Allett QC (s konverzní sadou/ochranou pro každou kazetu) a umožňuje provádět další operace péče o trávník s využitím vřetene s 10 noži, vertikutátoru, kartáče, odplsťovače, prořezávače a provzdušňovače. 

Uživatelsky přívětivý design 
Velmi tichý provoz, osvobozený od napájecích kabelů se snadnou ovladatelností díky lehké konstrukci s hmotností pouhých 41,5 kg. Možnost volby 6 rychlostí umožňuje zvolit ideální rychlost pro vaše potřeby sečení. Samozřejmostí je nové ergonomické držadlo na řídítkách s dvoustupňovým bezpečnostním zapínáním.

Optimalizovaný sběr trávy
Cambridge 43 je vybaven síťovým košem na trávu o objemu 62 l, který zajišťuje optimalizované proudění vzduchu pro lepší plnění a snadnější vysípání koše.

Rychlá výměna kazety
Nová funkce rychlé výměny kazety eliminuje nutnost demontáže řemenů nebo bočních krytů, takže výměna je bezproblémová. Nyní stačí pouze vyjmout 2 šrouby kazety.

Výkonnost baterie
Sekačka je poháněna 40V lithium-iontovou baterií. Výkonná baterie je vybavena novým akumulátorem, který je schopen zajistit dostatečný výkon. Plně nabitá baterie umožňuje až přibližně 30 minut sečení, což nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Dokoupením dalšího akumulátoru získáte možnost neomezeného sečení a střídavého nabíjení. Baterie můžete používat i v jiném nářadí Greenworks.

Dělený válec
Zadní dělený válec pro ochranu proti poškození trávníku při otáčení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: