Upozornění: z důvodu dovolené bude servis prováděn po 14.7. Příjem na servis probíhá bez omezení.
Kód: 49 | Značka: Al-Ko

Vřetenová sekačka AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort

1 990 Kč
Skladem (3 ks)

ideální sekačka pro menší zahrady, kde je požadována vysoká úroveň sečení. Záběr 38 cm.

Možnosti doručení
Kategorie: Ruční vřetenové sekačky
Záruka: 2 roky
? Šíře záběru: 38 cm
Počet nožů vřetene: 5
Výška střihu - maximální: 35 mm
Výška střihu - minimální: 14 mm
Motorový pohon vřetene: Ne
Pojezd: Ne
Hmotnost stroje: 7,9 kg
Koš na trávu: Ne
? Použití: Domácí
? Pro plochy: 250 m2

Se záběrem 38 cm je vřetenová sekačka  Razor Cut 38.1 HM Comfort ideálním nástrojem pro travnaté plochy do 250 m². Výška sečení může být nastavena ve čtyřech krocích v rozsahu 14 - 35 mm. Tím, že se sekací vřeteno s pěti noži a spodní protinůž vzájemně nedotýkají, získáte perfektně čistý střih Vašeho trávníku. Kola s průměrem 220 mm se pohybují zcela bezhlučně a poradí si s nerovným terénem. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnsti (pouze 7,9 kg) je tato obratná sekačka učena i pro členité zahrady. Díky ergonomickému držadlu můžete pracovat s vřetenovou sekačkou AL-KO  Razor Cut 38.1 HM Comfort velmi dlouhou dobu bez únavy. Volitelně lze dokoupit sběrný koš s objemem 50 l.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PV Avatar autora | 15.9.2020
Dobrý den, se sekačkou jsou velice spokojen jak jednoduše se ovládá. Váha sekačky je velice vyhovující - není to nic těžkého co by se nedalo unést a utlačit. Na malé zahrádky je to úplně dostačující. Sekám s ním 3x v týdnu cca 70 m2. Sekačku mám nastavenou na druhou polohu a musím říci, že změna na trávníku je znatelná. Už nemám v trávníku žádné zažloutlé konce trav. Přestal jsem sbírat posekanou trávu, protože jsem zatím nezakoupil sběrný koš, ale to to vůbec nevadí, protože jak častěji sekám tak mulčuji do trávníku.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
PV Avatar autora 8.9.2020 20:49
Dobrý den, se sekačkou jsou velice spokojen jak jednoduše se ovládá. Váha sekačky je velice vyhovující - není to nic těžkého co by se nedalo unést a utlačit. Na malé zahrádky je to úplně dostačující. Sekám s ním 3x v týdnu cca 70 m2. Sekačku mám nastavenou na druhou polohu a musím říci, že změna na trávníku je znatelná. Už nemám v trávníku skoro žádné zažloutlé konce trav. Přestal jsem sbírat posekanou trávu, protože jsem zatím nezakoupil sběrný koš, ale to to vůbec nevadí, protože jak častěji sekám tak mulčuji do trávníku.