Kód: 276

Manuál trávníku - elektronicky za 499 Kč

499 Kč
Skladem

Nejste si jistí, jak správně sekat trávník, hnojit, vertikutovat, aerifikovat, jak trávník založit, jak zarovnávat okraje, jak aplikovat postřiky? Naše manuály Vám pomohou s  každou činností. Za pět minut čtení, budete mít znalosti experta. Formát PDF emailem.

Každý jednotlivý manuál trávníku je list s 24 stručnými pravidly, postupy, klíčovými informacemi, které Vám stačí k tomu, abyste danou činnost dělali správně. 

Mnohé informace otevírají zcela nový pohled na péči o trávník, ale i na trávník a trávy samotné.

Manuálů je celkem 13 a obsahují přes 300 stručných a přesných rad.  Každý manuál lze koupit jednotlivě nebo jako komplet. Manuály jsou elektronické ve formátu PDF a budou Vám po zaplacení objednávky zaslány elektronicky na email do 48 hodin.

Autorem manuálů je specialista na anglické trávníky Tomáš Šena, který dal dohromady to nejlepší ze svého know-how. Navíc zohlednil tisíce dotazů od trávníkářů, od Vás a snažil se do manuálu dát pouze, to co je podstatné. Skoro 15 let Tomáš Šena slouží nejnáročnějším majitelům trávníků u nás. Tyto bohaté zkušenosti jsou nyní na papíře a stačí si je přečíst. Pokud nechcete číst celý blog www.MilujuSvujTravnik.cz, tak manuál je přesně to, co za pět minut z Vás udělá velmi dobře poučeného amatéra, který nedělá chyby.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: