V pátek 7.5. v od 9:00 do 14:00 budeme nebudeme k zastižení z rodinných důvodů. Děkujeme za pochopení.
Kód: 49 | Značka: Al-Ko

Vřetenová sekačka AL-KO Soft Touch 38 HM

1 549 Kč 1 590 Kč Sleva 3 %
Skladem

ideální sekačka pro menší zahrady, kde je požadována vysoká úroveň sečení. Záběr 38 cm.

Kategorie: Ruční vřetenové sekačky
Záruka: 2 roky
? Šíře záběru: 38 cm
Počet nožů vřetene: 5
Výška střihu - maximální: 35 mm
Výška střihu - minimální: 14 mm
Motorový pohon vřetene: Ne
Pojezd: Ne
Hmotnost stroje: 7,9 kg
Koš na trávu: Ne
? Použití: Domácí
? Pro plochy: 250 m2

Se záběrem 38 cm je vřetenová sekačka Soft Touch 38 HM Comfort ideálním nástrojem pro travnaté plochy do 250 m². Výška sečení může být nastavena ve čtyřech krocích v rozsahu 14 - 35 mm. Tím, že se sekací vřeteno s pěti noži a spodní protinůž vzájemně nedotýkají, získáte perfektně čistý střih Vašeho trávníku. Kola s průměrem 220 mm se pohybují zcela bezhlučně a poradí si s nerovným terénem. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnsti (pouze 7,9 kg) je tato obratná sekačka učena i pro členité zahrady. Díky ergonomickému držadlu můžete pracovat s vřetenovou sekačkou AL-KO Soft Touch 38 HM Comfort velmi dlouhou dobu bez únavy. Volitelně lze dokoupit sběrný koš s objemem 41 l.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
PV Avatar autora 8.9.2020 20:49
Dobrý den, se sekačkou jsou velice spokojen jak jednoduše se ovládá. Váha sekačky je velice vyhovující - není to nic těžkého co by se nedalo unést a utlačit. Na malé zahrádky je to úplně dostačující. Sekám s ním 3x v týdnu cca 70 m2. Sekačku mám nastavenou na druhou polohu a musím říci, že změna na trávníku je znatelná. Už nemám v trávníku skoro žádné zažloutlé konce trav. Přestal jsem sbírat posekanou trávu, protože jsem zatím nezakoupil sběrný koš, ale to to vůbec nevadí, protože jak častěji sekám tak mulčuji do trávníku.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PV Avatar autora | 15.9.2020
Dobrý den, se sekačkou jsou velice spokojen jak jednoduše se ovládá. Váha sekačky je velice vyhovující - není to nic těžkého co by se nedalo unést a utlačit. Na malé zahrádky je to úplně dostačující. Sekám s ním 3x v týdnu cca 70 m2. Sekačku mám nastavenou na druhou polohu a musím říci, že změna na trávníku je znatelná. Už nemám v trávníku žádné zažloutlé konce trav. Přestal jsem sbírat posekanou trávu, protože jsem zatím nezakoupil sběrný koš, ale to to vůbec nevadí, protože jak častěji sekám tak mulčuji do trávníku.