Upozornění: z důvodu dovolené bude servis prováděn po 14.7. Příjem na servis probíhá bez omezení.
Kód: 935B | Značka: ELO

ELO 1 - bazar

18 699 Kč
Na dotaz (1 ks)

Nabízíme zprostředkování prodeje naší použité vřetenové sekačky ELO 1 ve verzi 45cm.

Možnosti doručení
Kategorie: Bazar
? Šíře záběru: 35 cm; 45 cm
Počet nožů vřetene: 5
Výška střihu - maximální: 50 mm
Výška střihu - minimální: 15 mm
Motorový pohon vřetene: Ano
Pojezd: Ne
Hmotnost stroje: 11,5; 13,5
Koš na trávu: Ano
Objem koše: 19 I; 24 l
? Použití: Domácí
? Pro plochy: 150m2; 300 m2
Kapacita baterie: 77 Wh (cca 50 minut sekání)
Typ baterie: Li-ion

Nabízíme zprostředkování prodeje naší vřetenové sekačky ELO 1 ve verzi 45cm. - volejte pro více info.

Nejlehčí aku vřetenová sekačka na světě. Sekačka je navržená tak, aby práce s ní byla snadná a neúnavná. ELO 1 je sekačka pro pravidelné stříhání nízkých domácích trávníků.

Precizní odlehčená hliníková konstrukce vyrobená z jednoho dílu tvoří skelet v němž je bezpečně uschována špičková Li-Ion baterie, tichá BLDC motor a řídící elektronika ELO. Kromě vřetene a spodního nože jsou všechny díly na této vřetenové sekačce hliníkové či plastové, čímž bylo dosaženo minimální hmotnosti při zachování precizního střihu a stále robustní konstrukce.

ELO 1 je vybavena pěti nožovým vřetenem se seřizováním vřetene vůči pevnému spodnímu noži.  Zastavení vřetene pomocí motorové brzdy do tří vteřin zvyšuje bezpečnost jejího použití.

Sekačka je osazena vpředu hliníkovým válcem, který chrání žací ústrojí před poškozením překážkami či nečistotami a velkým zadním válcem, který snižuje tlak sekačky na trávník a vytváří klasické pruhování trávníku. Zadní válec je z flexibilního polypropylénu, čímž má skvělé vlastnosti odolné proti proražení nebo poškrábání, navíc jízda po dlažbě či betonu je naprosto tichá a šetrná. Sekačka nemá pohon pojezdu, válce jsou uloženy v ložiscích, díky nimž je pohyb sekačky velmi snadný a příjemný.

ELO 1 se řídí jednoduchými variabilními řídítky s širokým průměrem pro pohodlné a pevné držení po celu dobu střihání. Spuštění vřetene je pomocí jedné páky a bezpečnostního tlačítka. Veškeré kabely jsou vedeny uvnitř, čímž nehrozí jejich zachycení o rostliny či jiné překážky. Řídítka lze při parkování narovnat do polohy, kdy nezabírají místo a tím je celá sekačka snadno parkovatelná a šetří místo. Řídítka umožňují ergonomické držení jakkoliv vysoké obsluze, bez jakéhokoliv nastavování a seřizování. Díky tomu se v sekání mohou snadno střídat různě vysocí uživatelé, aniž by se řídítka musela přenastavovat. 

Nastavení výšky je pomocí předního válečku, který má na obou stranách své konzole zajišťovací šrouby. Výška střihu je od 15 do 50 mm. Silnou stránkou sekačky je velmi dobré kosení vyšší trávy či vykvetlých dvouděložných plevelů.

ELO 1 je možné vybírat ze dvou šířek kosení – 35 a 45 cm. Užší model 35 cm je určen pro malé trávníky do 150 m2 a širší model 45 cm pro trávníky do plochy 300 m2. Sekačky ELO 1 mají velkou výhodu v téměř dokonalém dosekávání okrajů trávníku díky úzkým bočnicím kostry a absenci vnějších koleček.

Dobíjení baterie PLUG-IN je pomocí dobíjecího konektoru na boku sekačky, to znamená, že není potřeba baterii ze sekačky vyndávat a vkládat do nabíječky, stačí pouze do sekačky zasunout konektor nabíječky a o zbytek se postará nabíječka sama. Díky tomu bylo dosaženo výrazně vyšší kapacity baterie, která je chráněná proti poškození v kostře sekačky, tudíž nehrozí její poškození vlivem pádu nebo politím tekutinou.

Koš na trávu je extrémně lehký z hliníkové konstrukce potažený vysoce odolnou síťovinou proti prodření. Koš lze snadno manipulovat jednou rukou, což výrazně zrychluje a zlehčuje jeho vysýpání. Koš je umístěn před sekačkou, díky tomu ho lze velmi snadno sejmout ze sekačky a opět vrátit. Díky umístění vpředu má obsluha vyšší postavy dostatek prostoru i pro dlouhý krok.  

Design sekačky následuje funkci, proto je střídmý a snadno čitelný. Očima designérů se jedná o nadčasový produktový design, který vystupuje z řady a i po letech si bude zachovávat tvář.

Celá sekačka je vyvinuta a vyráběna v Česku. Za jejím vývojem a výrobou stojí trávníkář a specialista na vřetenové sekačky Tomáš Šena se svým týmem.

 

Představení ELO 1

Sestavení koše vřetenové sekačky ELO 1

Vybalení ELO 1

Zprovoznění vřetenové sekačky ELO 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: